Бізнес ідея. Девайс для вимірювання сили та якості мускулів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

спортДевайс вимірює якість мускулів. Девайс під назвою Skulpt Aim – створений для закоханих … для закоханих в себе і своє – правильно накачане тіло чоловіків – нарцисів .

Одним чоловікам (Не нарцисам ) дружини дарують на 23 лютого – піну для гоління , дезодорант і туалетну воду. Інші ж чоловіки (як правило , вільні від таких дружин і їх данайських дарів) роблять собі подарунки самі. І вже, повірте , це не той вищеперелічений стандартний набір в’язня .

Так , спортивний девайс Skulpt Aim – він для тих , хто не пов’язаний узами шлюбу . Втім , якщо ви хочете довести зворотне , що ж – купіть собі Skulpt Aim і викладіть фотографію в Instagram – в одній руці нехай у вас буде – Skulpt Aim , до другої пригорнулася чоловіка.

Отже , розумний девайс , створений компанією Skulpt , який вимірює десятки показників роботи і стану ваших біцепсів і трицепсів і не тільки їх. Вимірює краще , набагато краще , ніж це зробить «на око » навіть найдосвідченіший фітнес- тренер. Хоча от з цим ми вам – дозволяємо посперечатися. Ну а тепер більш серйозно.

Спортивний девайс для бодібілдингу Skulpt Aim від фірми Skulpt

Якщо серйозно , то вимірювати цим девайсом можна якість будь-якої вашої м’язи на тілі , якщо ви займаєтеся бодібілдінгом.

І вже звичайно ж , спортивний девайс для бодібілдингу Skulpt Aim підійде в якості подарунка не тільки чоловікам на 23 лютого, але і жінкам і дівчатам – всім , хто « підсушує » мускулатуру в залі фітнес -клубу.

Милі пані , Skulpt Aim розроблявся і для вас теж!

Що ж являє собою вимірювач якості мускулатури ?

Skulpt Aim – це міні -медичний прилад . Так, його начинку у фірмі Skulpt запозичили з звичайнісінькою медтехніки ! Skulpt Aim – займається ниче іншим як – міографією повного електричного опору тканин тіла.

Що ж допомагає з’ясувати миография тканин ? Вона допомагає з’ясувати – скільки у вас м’язової , а скільки жирової тканини. А з’ясувавши , скільки у вас « москалів » , міографії з’ясовує далі – щільність цих самих москалів , щільність м’язової тканини!

Ех , шкода не вийде зробити подарунки ні до лютого ні до 8 березня!

Адже фірма Skulpt випускає спортивний девайс для вимірювання м’язової тканини Skulpt Aim тільки до травня 2014 !

Тільки тоді ви зможете читати з екрану свого смартфона ( девайс працює в парі зі смартфоном через Bluetoth ) інфографіку про те , до якого результату привели вас ваші тренування .

Ціна спортивного девайса Skulpt Aim невелика – всього 150 доларів США . Звичайно , піна для гоління – вона дешевше вийде

Хватит сидеть часами и днями за компьютером. Розомните тело, займитесь спортом. Вот этот сайт пропагандирует спорт. На wolfworkout.ru вы сможете найти все о воркауте и бодибилдинге.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *