Бізнес ідея: автомобільне розбирання

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

6Ідея дуже цікава, але на жаль не найпростіша в здійсненні.

Для відкриття автомобільної розбірки в першу чергу необхідно:

Визначиться з маркою автомобілів або з виробником (Німецькі, Японські і т.п.).
Знайти постачальників б / у автомобілів або самих деталей.
Налагодити співпрацю з іногородніми «розбірками».
Знайти приміщення з прилеглою територією для зберігання запчастин.

Що б визначиться з маркою або виробником, необхідно моніторити автомобільний ринок, встановити попит на ті чи інші автомобілі.

Постачальниками б / у автомобілів можуть бути комісійні майданчики країн – сусідів, тому що б / у автомобілі купувати дешевше за кордоном. Ах так! зовсім забув, б / у автомобілі виконують роль так званих «донорів». До всього іншого, донорами можуть бути і місцеві автомобілі, що не підлягають відновленню після ДТП.

Навіщо Вам співпрацю з іногородніми розбірками? – Елементарно! Припустимо у Вас є покупець на певну запчастина, якої у Вас в наявність нету, в такому випадку, Вам простіше звернеться до колег, ніж втратити дорогоцінного клієнта.
Окажем профессиональную помощь в получении кредита спб грамотно и оперативно – подробности www.kreditnavigator.net
Найскладнішим у відкритті автомобільної розбирання буде пошук відповідного приміщення. Простого гаража може бути не достатньо. Швидше за все Вам знадобиться ангар, можливо навіть з прилеглою територією, для зберігання важких, великогабаритних деталей, наприклад – кузов автомобіля. Ще краще, якщо у Вас буде власна майстерня, це безсумнівно збільшить Вашу прибуток і залишить більше барвисте враження у клієнта (купив-встановили-поїхав).

При відкритті автомобільної розбирання, та й в іншому будь-якого бізнесу, не варто економити на рекламі, а тим більше відкладати рекламну компанію на завтра. Реклама – двигун Вашої справи. Грамотна рекламна акція дуже швидко почне приносити Вам прибуток і так само швидко окупить себе.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *