Бар для знайомств

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (9)Наше суспільство все більше нагадує західну модель соціуму. Жінки активно будують кар’єру і не бажають до тридцяти будувати сім’ю, чоловіки в умовах емансипації вже не відчувають «обов’язки» ініціювати відносини, а швидше навіть очікують прояву ініціативи від прекрасної половини. В результаті представники обох статей нерідко залишаються самотніми. Шлюбні агентства якось в останні роки подрастерялі свій запал, сайти знайомств не всім до душі.

Кафе і бари знайомств – це далеко не нове віяння в західній культурі спілкування між протилежними статями. Наприклад, досить оригінальне кафе не так давно відкрилося в Нью-Йорку. Його формат максимально простий і невибагливий. Matchmaker Cafe – всього лише фургончик, де продається кава в паперових стаканчиках. Біля нього встановлені навіси для відвідувачів. Найважливіший нюанс у тому, що знаходиться ця невибаглива кафешка на Уолл-Стріт – у самому епіцентрі ділової активності міста. Офісні працівники можуть, буквально на півгодини вискочивши на обідню перерву, зайнятися паралельно улагоджуванням свого особистого життя. Справа в тому, що відвідувачам кафе пропонується не просто випити кави, але під час цього заняття заповнити анкету з короткими даними про себе. Крім цього, надається можливість почитати на айФоні анкети інших відвідувачів. Якщо серед них хтось викличе симпатію, співробітники кафе зобов’язуються влаштувати з ним зустріч.

У вітчизняних умовах цілком можна реалізувати подібний формат, внісши невеликі зміни. Наприклад, замість кафе можна облаштувати затишний бар, куди буде приємно зазирнути після роботи. Заповнювати анкету можна нема за чашкою кави, а за коктейлем або келихом пива, кому що більше до душі.

Все для вебмастера!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *