Авторська біжутерія

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (25)Якщо Ви молода мама, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною, напевно Ви хочете заробити. Але, як ? Такі варіанти, як Форекс для початківців, Вам не до душі. Який же бізнес вибрати, коли життєві запити ростуть, а грошей постійно не вистачає ? Якщо Ви творча людина, значить, Вас зацікавить бізнес ідея, яку я готова запропонувати. Напевно, Ви добре ставитеся до біжутерії, як, власне і будь-яка жінка. А, як Вам біжутерія від автора ? Тобто зроблена своїми руками, Вашими руками. Якщо Ви ще не налякані, тоді все в порядку.

Вам не знадобиться особливе приміщення, не доведеться наймати найманих працівників. Єдиний працівник – це Ви самі. Походивши по магазинах, Ви побачите, що вся продається там біжутерія одноманітна і зроблена, так сказати для масового споживача. Тобто – ширвжиток. Ваше завдання полягає в тому, щоб навчитися створювати ексклюзивні вироби, для чого доведеться включити уяву, фантазію, щоб вгадувати потреби покупців.

Все необхідне для роботи можна придбати в магазинах для шиття. « Порийтесь » в Інтернет – магазинах. Там можна знайти все відсутню : фурнітуру, стрічки, основи для робіт, підвіски, намистини і навіть інструмент. Наприклад, керамічна бусинка підійде практично для всього, а для браслетів краще взяти бусинки з дерева. Підвіски використовуються для виготовлення шпильок, кулонів, сережок. Залежно від їх текстури, форми, дизайну і стилю.

Якщо на першому етапі Ви відчуває кризу креативності, не зневіряйтеся. Спробуйте почати з внесення індивідуальних штрихів у вже готові заводські прикраси. З часом увійдете в курс справи, та ідеї поллються рікою.

Тепер про збут. Варто запропонувати свої вироби у відділи біжутерії. Авторську біжутерію зручно просувати через сайти або соціальні мережі. Сфотографуйте Ваші роботи і викладіть Ваші пропозиції на загальний огляд. Не забудьте подбати і про оригінальній упаковці для біжутерії. Головне – вірити в успіх і у Вас все вийде!

Аномальный туризм http://xtravels.ru/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *