Актуальні бізнес-ідеї: власна Web-студія

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

133У діяльності багатьох фрілансерів настає етап, коли вони хочуть створити власну студію, щоб вийти на новий рівень. Слід сказати, що відкрити подібну веб-студію – захід недешеве. Вкладення не завжди відбиваються, і не можна розраховувати на швидке отримання високих прибутків. Правда, перед нами є приклад ряду компаній, які стартували швидко і успішно. Що ж потрібно, щоб під вашим початком стала працювати веб-студія, основна спеціалізація якої – розробка сайтів пенза для цього ще досить перспективне місто.

1. Насамперед, юридичне оформлення. Зареєструвати юридичну особу не дуже складно, ви можете організувати ТОВ та ВП, і обидві ці форми мають своїми недоліками і перевагами. Про них вам розкажуть в компаніях, які займаються реєстрацією юридичних осіб. Цей процес супроводжується певними витратами, які не обмежуються тільки етапом реєстрації, оскільки кожен квартал і навіть щомісяця потрібно відраховувати до бюджету певні суми. Зате юридична особа отримує можливість брати участь у державних тендерах, взаємодіяти з великими фірмами. Юридичні особи завжди користувалися особливою довірою у клієнтів.

2. Необхідно організувати офіс, робочі місця, куди будуть приходити і клієнти. На початку діяльності вистачить кількох приміщень. В одному кабінеті перебуватиме директор, керівник, у другому – персонал. Для працівників потрібно створити хороші умови, зокрема, приміщення має добре провітрюватися і не бути темним, а взимку – холодним. Зрозуміло, ця діяльність неможлива без комп’ютерів – досить обмежитися агрегатами середніх параметрів.

3. Створити сайт, який буде вашим портфоліо. Над цим завданням треба попрацювати особливо ретельно, тому що саме сайт стане вашим обличчям і буде залучати до вас клієнтів. Сьогодні створення сайтів пенза пропонує вже досить широко, тому потрібно добре постаратися щоб виділитися.

4. Не варто відразу гнатися за кількістю персоналу. Досить одного компетентного веб-дизайнера, який здатний займатися версткою, знає програми для роботи з векторною графікою. Крім того, потрібні 2 або 3 програміста – представників цієї професії має бути більше в порівнянні з кількістю верстальників і дизайнерів. Важливо відзначити, що керівникові веб-студії слід володіти хоча б азами роботи всіх найнятих людей. Завдання керівника – організувати, планувати роботу студії, контролювати її, створювати для персоналу умови та мотивацію, а також працювати з клієнтами.

5. Починати роботу неможливо без прайс-листа із зазначенням орієнтовних цін на типові послуги.

Консервы для домашних животных Фирмы “Merrick”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *