Агентство по боротьбі з алергією

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (7)Сумний факт нашого часу – з кожним днем все більше людей страждає від алергії. Звичайно, ми звинувачуємо в цьому забруднену навколишнє середовище. І не безпідставно. Відвідуючи, якщо вже копнути глибше, то виявиться, що основні джерела алергії знаходяться у нас вдома. У першу чергу, це всюдисуща і всепроникна пил, від якої ми чхаємо, самі того не помічаючи.

Безумовно, найефективніший крок по боротьбі з алергією – це генеральне прибирання в будинку з діставанням пилу з найдальших кутів. Але пил “супротивник” підступний. Іноді ми, самі того не бажаючи, залишаємо недоторканими найбільші пилозбірники в будинку.

Чому б не довірити прибирання в будинку професіоналам ? Звичайно, зараз вже створена маса агентств по виїзної прибиранні. Але далеко не у всіх співробітників цих організацій є чітке уявлення про « головного ворога » в будинку, яким є алергія. Тому, акцент в новому бізнесі слід зробити саме на боротьбу з алергією і її джерелами в будинку. При збиранні житла господареві потрібно провести коротку консультацію і вказати на потенційно небезпечні об’єкти і місця. До них можна віднести книги, побутові прилади, з яких видалити пил на сто відсотків просто неможливо. Джерелами алергії, звичайно ж, можуть бути домашні вихованці. Далі, господар сам повинен вирішити, як йому бути з цими об’єктами.

Головна бізнес фішка агентства по боротьбі з алергією – це креативний підхід до прибирання в будинку. Тому, важливо створити імідж організації, в який увійде логотип та формений одяг для співробітників. Самі співробітники теж повинні відповідати концепції агентства. Саме так може бути реалізована ця бізнес ідея.

Агентству не обов’язково потрібен офіс, але віддалений диспетчер на телефон необхідний. Також слід мати автомобіль для швидких виїздів до клієнтів. Зрозуміло, весь інвентар для якісного прибирання теж повинен бути присутнім.

Послугами агентства по боротьбі з алергією скористаються, швидше за все, власники старих будинків і квартир, сім’ї з маленькими дітьми, а також люди, що живуть в знімних квартирах. Хоча цим коло потенційних клієнтів не обмежується.

Крым — Таврида: Киммерийцы.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *