7 помилок, які заважають Вам заробляти відмінні гроші на своєму блозі

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (2)У Вас є власний блог, і Ви бажаєте, щоб він приносив Вам гроші?

Причому не просто гроші, а дуже хороші гроші?

Цілком закономірне і чудове бажання. І щоб його здійснити, Вам надолужити дещо знати … в першу чергу – ось ці 7 небезпечних помилок, які можуть непомітно пробратися в Вашу голову і начисто позбавити Вас шансів на успіх в комерційному блогінгу.

1. Немає нічого простіше, ніж заробляти величезні гроші на власному блозі!

На жаль і ах … популярна пісенька більшого числа «фахівців» про те, що заробляти великі гроші на своєму блозі – простіше простого, істині не відповідає. Принаймні, все це не так елементарно, як Вам багато хто намагається піднести.

Абсолютна більшість комерційних блогів самі по собі великих грошей не приносять, будучи використані як інструменти брендингу та формування потрібних відносин з аудиторією. Щоб блог почав приносити серйозні гроші, потрібно виконати над ним серйозну роботу. А це аж ніяк не так-то просто, хоча особливо важкого тут теж нічого немає. Але працювати доведеться – і нікуди нам від цього не піти.

Звичайно, Ви можете зляпати на швидку руку подобу блогу, набити його великою кількістю різного контенту, «надерти» його з усіх сайтів Всесвітньої Павутини і повісити на все це пишність рекламні блоки, скажімо, Google Adsense … і якщо ці блоки провисять на Ваших сторінках близько напівроку – баксів п’ять Ви на цьому може бути і заробите, але …

Але, мій друг, це – ніякий не бізнес. Це навіть додатковим доходом назвати не можна. Це – просто смішно!

І все-таки блоги, власники яких роблять на них серйозні гроші, безперечно, існують. Дізнатися такі блоги нескладно – з їхніх сторінок продається велика кількість найрізноманітніших товарів і послуг, причому продають тексти логічно і віртуозно вписуються в увесь інший – корисний і інформативний – контент блогу. Гадаю, адреси ресурсів даного типу Вам чудово відомі.

2. Найголовніше на блозі – це контент!

Не зрозумійте мене неправильно: контент – дуже важлива річ на Вашому блозі! Дуже важлива. Без якісного контенту Ви точно заробити не зможете. Але!

Але самого по собі контенту, одного лише контента для вилучення з блогу хороших грошей абсолютно недостатньо. Сам по собі контент Вам грошей не принесе. Гроші приносять продажу товарів і послуг, тому крім прекрасного контенту Ваш блог повинен містити і продають матеріали, інакше як він буде заробляти для Вас бажані суми грошей?

Крім того, контент повинен подаватися в особистісному ключі і сприяти формуванню потрібних відносин між Вами і аудиторією. Блог на те й блог, щоб бути особистим. Не забули?

3. Необхідно публікувати нові матеріали на щоденній основі.

Та що Ви, в цьому немає абсолютно ніякої необхідності. Якщо Ви станете публікувати нові матеріали раз в тиждень, від такої періодичності Ваш блог не перестане бути блогом. Безумовно, ті, хто публікують нові матеріали частіше, створюють і собі, і відвідувачам блогу більше можливостей в отриманні різноманітних вигод, але щоденність публікацій не є правилом. Тим більше – необхідним правилом.

До речі кажучи, дуже мало успішних підприємців вважають себе завзятими блогерами. Воно й зрозуміло: блог їм потрібен не сам по собі, і вони ведуть свої блоги не заради того, щоб просто вести свої блоги. Вони використовують блоги як інструмент формування і зміцнення потрібних відносин з аудиторією, зближення з покупцями, розкриття власної персональности і відповідно – забезпечення необхідного рівня продажів.

4. Найголовніший показник – відвідуваність блогу.

Ось це новина! Хіба блог, який щомісяця відвідують 100 000 чоловік краще блогу, який може похвалитися лише 10 000 відвідувачів в місяць?

«Звичайно краще! – Вигукне абсолютна більшість новачків, – І я навіть скажу тобі, безмозгий Террі, у скільки разів краще! В десять разів краще! »

Хвилиночку … але що якщо жоден з 100 000 відвідувачів першого блогу за минулий місяць не підписався на розсилку, не купив жодного товару і не клікнув по жодному контекстного рекламному оголошенню, в той час як власник другого блогу зі своїх 10 000 відвідувачів отримав тисячу виконаних дій, кожна з яких принесло певний прибуток?

Ну, і? Який блог тепер виглядає кращим?

Цифри на лічильниках відвідуваності – це, звичайно, дуже здорово, але вони особливого значення не мають. Кількість виконуваних на Вашому блозі дій, що приносять Вам дохід – ось що насправді є основоположним показником успішності Вашого блогу!

Звичайно, приємно, коли на лічильнику красується кругленьке число, але … будемо відверті … яка головна мета існування Вашого блогу?

Зрозуміло, немає нічого поганого, якщо Ви вирішили відкрити і вести власний блог лише в своє задоволення, і гроші Вас не особливо цікавлять … але в такому випадку Ви звернулися не за адресою і читаєте не ту статтю – ми тут говоримо про бізнес, прибутку і монетизації .

5. Блоггінг – це абсолютно безкоштовне заняття.

Ви можете відкрити свій блог абсолютно безкоштовно на будь-якому з популярних сервісів, і Вам не знадобиться витрачати на це ні копійки, але … для чого це робити?

Ваш власний блог – це Ваша головна представництво в Мережі, якщо хочете – Ваше обличчя! Який воно, по-Вашому, повинно мати вигляд – добре доглянутий, приємний, привабливий і вражаючий або вирощений на свідомій задешево і яка ніколи не бачила належної турботи?

Ціни на хостинг, доменні імена і всі інші атрибути професійного блогу сьогодні настільки незначні, що смішно навіть намагатися створити блог, який приносить хороші гроші, за допомогою безкоштовних інструментів. Та й сама ідея є абсурдною з точки зору банального здорового глузду.

Нічого з цього не вийде. Блог – занадто важливий актив, щоб намагатися на ньому так згубно економити.

6. Блоги працюють набагато краще розсилок і давно їх витіснили (або повільно, але вірно їх витісняють).

Знаєте, в чому полягає істина? Лише в тому, що блог – відмінний інструмент розширення власного підписного листа та підвищення відгуку передплатників на Ваші пропозиції!

Протиставляти блог і розсилку, з моєї точки зору – це верх підприємницької недалекоглядності. Нам не потрібно вибирати, що використовувати – блог або розсилку – нам потрібно поєднувати їх роботу між собою. Нарощування власного підписного листа і підвищення його якості – найнадійніший і вірний спосіб заробляти в онлайні великі й солідні гроші!

7. Adsense – все, що потрібно для заробітку на власному блозі!

Щонайменше, необачну заяву. Особисто я вважаю, що Adsense може використовуватися в якості додаткового потоку доходу, але як основний цю програму використовувати недалекоглядно.

Мій досвід показує, що існує маса інших, набагато більш вигідних способів монетизації Вашого блогу, наприклад, продаж Ваших особистих товарів і послуг, товарів і послуг Ваших партнерів, консалтингові послуги та все інше інше. І для того, щоб заробляти максимум, потрібно поєднувати між собою всі ці способи в найкращій для Вас підприємницької комбінації.

І якщо брати який-небудь спосіб монетизації за головний і домінуючий, то це повинен бути абсолютно точно не Adsense.

Хоча це, звичайно, лише моя скромна думка.

Отже, озброївшись знанням цих семи оман і виробивши проти них відповідних заходів – беріться за забезпечення належної доходності Вашого блогу!

Все новости Кирова на сайте Kiroff.net

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *