7 кроків до прекрасних записів у блог

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (21)Письменництво – це ремесло і мистецтво. Писати може кожен. Потрібно лише почати, а там ваше натхнення почне допомагати вам. Для призову натхнення, однак, слід прислухатися до моїх порад:

1. Пишіть про щось, що вас захоплює.

Це найпростіший спосіб виробити унікальний стиль і залучити натхнення. Це послужить для вас трампліном у великий письменницький світ.

Говорячи простіше, хороший письменник починається з пристрасного письменника; пишіть про те, що вам цікаво, що ви хочете дізнатися чи впізнаєте прямо зараз. Після такої роботи ви зможете писати про що завгодно.

Залежно від того, про що ви пишете, є два способи почати. Ви можете взятися за клавіатуру або за шматок паперу і почати писати про те, що вас турбує, або ви можете спочатку виписати в стовпчик цікаві для вас теми.

Как организовать лучший шоппинг в Европе узнайте на сайте http://shopingineurope.ru

Для написання історії вам не потрібен ніякий список, але для написання інформаційної статті слід спершу «причесати» думки. Після цього пишіть (в чернетку).

2. Прочитайте написане і перепишіть на інший аркуш паперу або в інший файл.

Це буде ваш другий чернетка. Ви зможете звертатися до частин першої в процесі написання фінальної статті. Більшості письменників вистачає двох чернеток, але не турбуйтеся, якщо у вас ще не все в порядку.

3. Проведіть короткий дослідження.

Подивіться, що вже написано по цій темі (або спорідненим їй) і порівняйте з тим, що написали ви. Якщо ви знайшли підходящу до теми інформацію, ви можете додати її в свою статтю (своїми словами). Не забувайте іноді переглядати і вже вивчене – раптом ви щось переглянули?

4. Прочитайте свою статтю.

Як виражені думки? Чи не потрібно поміняти місцями параграфи? Чи все логічно пов’язано? Чи вся інформація викладена? Донесли ви спочатку задумане до читача?

5. Перечитайте вступ.

Досить воно привабливо для стороннього спостерігача? Обміркуйте найкращий спосіб представити свою роботу. Щось на зразок

Коротка історія,
Нова інформація,
Дивовижний факт або
За результатами досліджень.

6. Перечитайте висновок.

Ви закінчили писати або припинили? Перевірте, щоб висновок дійсно ставило крапку в статті. використовуйте форми

Підводячи підсумок,
У зв’язку з цим,
Підсумовуючи вищесказане або
Посилання (на іншу статтю).

7. Перечитайте свій запис цілком.

Зробіть необхідні зміни. Зверніть увагу на граматику і пунктуацію. Перечитайте ще раз. Голосно і повільно прочитайте її вголос.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *