6 небезпечних моментів при інвестиціях

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

investuziiВи наполегливо працюєте за свої гроші і хочете, щоб ваші гроші наполегливо працювали на вас. Всі ми потребуємо в заощадженнях і інвестиціях. Загальні інвестиційні механізми включають фондовий ринок, взаємні фонди та накопичувальні пенсійні рахунки. Але якою б інвестиційний механізм ви б не вибрали, ви повинні ознайомитися з можливими помилками, які ви можете допустити.

1. Відсутність відповідного плану. Приказка говорить: сім разів відміряй, один раз відріж. Ви не тільки потребуєте ґрунтовної стратегії щодо того, як інвестувати ваші фонди, а й повинні реалістично планувати регулярні внески, які ви будете в змозі «вливати» в ваші інвестиції.

2. Розміщення всіх ваших «яєць» в одному кошику. Це не тільки небезпечна стратегія, але вона може також і обмежити здатність зростання вашого капіталу протягом довгого часу. У вас повинна бути хороша комбінація запасів, облігацій та інших інвестиційних варіантів, яка полягає в тому, що різні інвестиційні механізми виступлять по-різному, залежно від економічних конкретного часу. У різноманітного інвестиційного портфеля є більший потенціал, щоб пережити непередбачуваний економічний клімат.

3. Занадто великий акцент на ризиковані інвестиції. Стара схема «швидке багатство» – поширена помилка, про яку знають багато людей, але все ж вона продовжує «знищувати» інвесторів. Новий інвестор повинен завжди мати на увазі, що інвестиції – це довгострокова стратегія.

4. Надмірно консервативне вкладення. Це може навіть здаватися парадоксальним спочатку, варто мати на увазі, що брак знань ринку могла примусити людину бути занадто консервативним у своїх інвестиціях. Це може, в кінцевому рахунку, привести до нестачі достатніх повернень, щоб задовольнити інвестиційну мету.

5. Коли ви викладаєте свій повний інвестиційний план, ви повинні зробити чесну оцінку того, що ви можете дозволити собі відкласти для інвестиційних вкладів. Ваші гроші повинні бути вільним вкладенням капіталу.

6. Звернутися за порадою до професіонала. Вміння працювати з фінансами та інвестиціями вимагає багатьох років досвіду та експертних знань. Як ви довіряєте своє здоров’я вашого лікаря, так само вам потрібно консультуватися і з інвестиційним професіоналом, коли ви плануєте своє майбутнє фінансовий добробут.

За умови, що ваша інвестиційна стратегія відображає довгострокову мету, щоб протистояти мінливості ринку і управляється за допомогою досвідченого і професійного ради, ви повинні пожинати вигоду здорового інвестиційного портфеля, який призведе до чудовим поверненням ваших насилу зароблених грошей.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *