5 порад з оновлення блогу

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (17)Блоги – одне з найбільш приголомшливих мережевих явищ останніх 10 років. Блоги стали засобом масової інформації і способом зробити собі ім’я. Багато сьогоднішні журналісти починали як талановиті та кмітливі блогери, описуючи те, що вважали найбільш важливим.

Багато з сьогоднішніх топових новинних сайтів спочатку були блогами. Звичайно, є багато блогерів, які не мають на серйозних філософських, політичних або інших цілей, а просто діляться своїми думками з усяким, хто знайде їх цікавим, або дають поради, як полагодити машину або зробити своїми руками музичний інструмент і т.д. Яким б не була мета ведення блога, розумний блогер завжди знає – для утримання уваги інтернет-аудиторії потрібна постійно надходить свіжа інформація. Ось декілька порад з оновлення свого блогу.

дотримуйтеся графіка

Один з кращих способів забезпечення свого блога свіжими оновленнями – вибрати час, в яке ви сідаєте і працюєте для блогу. Планування цього часу заздалегідь забезпечить вам легке і не потребує великої кількості часу оновлення.

Постійно збирайте інформацію

Постійний пошук інформації на тему, збігається з темою вашого блогу, допоможе вам не зайти в письменницький тупик. Пошук в мережі, або навіть старомодний візит до бібліотеки забезпечить вам широке поле для письменницької діяльності.

Знайте свою тему

Тверде знання своєї теми забезпечить постійний приплив контенту. Якщо ви розбираєтеся в актуальному стані справ, знаєте минуле совій галузі і можете розраховувати тренди зміни в майбутньому, то у вас завжди буде чим поділитися зі своїми читачами.

Ставтеся до цього як, до роботи

Якщо ви станете ставитися до роботи над блогом як до зобов’язання, як до щоденного походу на роботу, а не як до хобі, вам стане простіше тримати його в актуальному стані.

найміть письменника

Найм когось, хто допоможе вам з блогом – відмінний спосіб забезпечити регулярні оновлення. В газетах працює не одна людина, чому ж ви повинні робити все самотужки? Наявність ще одного письменника найкращим чином позначиться на вашому блозі.

Компания “Лучший пол” http://lpol-spb.ru предлагает широкий выбор напольных покрытий.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *