4 шляхи перетворення вашого автовідповідача в автоматичну машину заробляння грошей

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

загруженноеЗвичайно, всі ми чули стару приказку про інтернет – маркетингу, яка говорить: Гроші – у списку; і якщо ви працюєте в інтернет – бізнесі будь-який відрізок часу, я впевнений, що ви вірите цій аксіомі. У будь-якому випадку, то, як ви використовуєте свою поштову службу відповідей або свій автовідповідач, визначить, чи зможете ви перетворити ваш список передплатників в автоматичний виробник готівкових одним кліком миші.

Створення цільового списку розсилки повинно бути в пріоритеті після запуску свого сайту, тому що цей алфавітний список імен і адрес допоможе забезпечити процвітання і прибутковість вашому домашньому інтернет – бізнесу. Як тільки ви зібрали значне число адрес, ви у вдалому положенні для використання цього документа для залучення більшого доходу в вашу скарбничку з декількох різних джерел.

Нижче наведені 4 шляхи, які я виявив, за допомогою них ваша система автовідповідача принесе прибуток, варто вам тільки побажати:

1. Магія вашого автовідповідача полягає в його функції автоматично слідувати поштою за вашими потенційними клієнтами, як тільки вони підписалися на вашу розсилку. Зміст цих листів зумовлене і написано власником бізнесу, завантажене в систему відправки вашим одержувачам із заданим тимчасовим інтервалом.

Один метод, який ви можете прівнесті- запустити свій маркетинговий тренінг, який ви можете відправляти електронною поштою вашим потенційним покупцям якийсь період часу. Ви можете прорекламувати цей курс в якості безкоштовного подарунка кожному, хто підпишеться на вашу розсилку, таким чином, використовуючи це як приманку, щоб вивудити їх контактну інформацію.

Ви повинні переконатися, що цей курс дає їм потрібну і корисну інформацію, тому що якщо вони зрозуміють, що курс погано складений і був зроблений тільки з метою отримання їх контактів, швидше за все, вони одпишуть швидше, ніж підписалися. Посилаючи їм корисну інформацію безкоштовно, ви встановлюєте довірчі відносини зі своїми потенційними клієнтами, а це віщує їх перетворення на покупців. Як тільки почнете розсилку курсу, ви можете підключати туди рекламні повідомлення про ваш товар, раз або два на тиждень.

2. Інший шлях спокусити людей підписатися на вашу розсилку – пообіцяти їм щоденне лист за допомогою по інтернет – маркетингу, щоб вони покращували свій бізнес. Наприклад, якщо ваше знання справи залучає трафік, ви можете розсилати щоденне повідомлення з пропозицією щодо створення трафіку, щоб допомогти потенційним покупцям і справжнім клієнтам збільшити їх продажу і доходи.

Ви можете написати ці повідомлення заздалегідь – за місяць чи два, і завантажити їх в ваш автовідповідач, і вам не знадобиться писати і посилати новий лист кожен день. Так ви зможете витрачати свій час на сфери вашого бізнесу.

3. Коли люди заходять до вас на сайт або блог, ви можете запропонувати їм підписатися, щоб отримувати безкоштовну передплату на ваш електронний або інтернет- журнал, який виходить раз на півмісяця або раз на місяць. Ця електронна публікація може звертатися до різних сфер інтернет – маркетингу, навчаючи ваших читачів і водночас просувати ваш товар.

Розміщуючи посилання в своєму повідомленні, які відправлять читача на вашу сторінку продажів, ви можете отримувати прибуток від електронного журналу, водночас надаючи потрібний контент. Ці посилання повинні бути розосереджені по вашому тексту, не надто багато, інакше це, як спам, відверне від вас читачів.

4. Пропонуйте вашим відвідувачам безкоштовний товар у відповідь на їх контактну інформацію. Наприклад, ви можете придбати права перепродажу на деякі права особистих марок продуктів і пропонувати одну або більше як стимул для людей підписатися на вашу розсилку.

Після того, як створите список значного розміру, не потрібно зловживати перевагою і розсилати занадто багато повідомлень за короткий проміжок часу і потрібно пам’ятати розсилати тільки якісний контент з вкрапленнями ваших рекламних повідомлень.

Коли встановіть довірчі відносини з передплатниками у вашому списку, у вас буде більше шансів звернути їх в покупців, і шанс набагато вище, що вони залишаться передплатниками та / або покупцями вашого домашнього бізнесу на довгий час.

Строительный портал о спецтехнике – http://stroicar.ru советы специалистов.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *