3 поради по успішному веденню блогу

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

загруженное (6)Якщо ви новоспечений блогер, то напевно задаєтеся безліччю питань. Наприклад, про те, як побудувати успішний блог, який би подобався читачам, і володів потенціалом стати прибутковим. Блогінг – це швидкий шлях до того, щоб стати номером один, зробити своє ім’я впізнаваним і створити собі репутацію авторитетного фахівця в обраній сфері. Отже, ви вже знаєте, що таке блог, ви знаєте, що там треба писати статті, але ви не знаєте з чого почати? Поради, наведені нижче, допоможуть вам в цій нелегкій справі

Пишіть хороший контент! Ось те, де безліч людей застряють. Звичайно, написати кілька перших постів дуже просто, але що робити далі? Ви можете подумати, про що ще писати в свій вільний час, почитайте інші блоги з вашої сфери діяльності. Відвідайте форуми і подивіться, про що спілкуються люди, що їм цікаво.
Існує нескінченна безліч способів отримати натхнення, просто провівши маленьке дослідження.

Не намагайтеся писати і міркувати як експерт, якщо ви таким не є. Більшість людей, що приходять до вас в блог, хочуть цікавою, цінною і легкозасвоюваній інформації. Якщо ви намагаєтеся використовувати технічні терміни і довгі слова, для того щоб показати всім що ви розбираєтеся в темі, люди швидше за все занудьгують. (Крім цього вони можуть взагалі не здогадуватися, що ці слова означають). Більшість читачів хочуть отримувати задоволення від того, що вони читають, а не витрачати час на розуміння того, що Ви їм хочете сказати. Краще правило – писати так просто і зрозуміло, щоб всі зрозуміли.

Продвигайте свою нелегку роботу і йдіть вперед! Не зупиняйтеся після того, як ви додали новий пост в свій блог, почніть вибудовувати і розміщувати з’являються посилання. Лінковка – це природний аспект СЕО оптимізації! Перепишіть свої пости і підпишіть розділи зі статтями, потім створіть одне посилання на своїй домашній сторінці, і додайте одну посилання на новий пост. Переконайтеся в тому, що посилання на ваш блог присутній на тематичних форумах, в яких ви берете участь.

Ведення блогу не так важко, особливо якщо вам приємна тема, на яку ви пишите. Іноді ми тяжіємо до передумиванію, переосмисленню речей, ми робимо наші пости в блогах складніше, ніж вони повинні бути. Запропонуйте людям прості поради, які працюють, включите своє почуття гумору, і не бійтеся говорити про те, що думаєте. Пам’ятайте ці поради і насолоджуйтеся успішною кар’єрою блогера. Докладаючи невеликі зусилля, ви можете добитися неймовірного успіху

Добавьте позитива в дом!

Реалистичные фотошторы с эффектом присутствия

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *