10 основних порад для початківців блогерів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (19)Блогером не народжуються. Ми всі проходили через фазу ніяковості і нерозуміння, що ж робити далі, що писати, як понести до людей свою думку. Я займаюся блогами і веб-дизайном кілька років в якості основної роботи – і все ж майже кожен день я дізнаюся щось нове і щось міняю в своєму стилі роботи.

Це мої особисті поради початківцям блогерів. Майте на увазі – у кожного свій стиль і погляд на речі, але я викладу ключові принципи, які підійдуть кожному.

1. Не змушуйте читача чекати.

Це, напевно, викликає найбільше невдоволення читача – ваш блог занадто довго завантажується. Статистика показує, що сторінку, яка завантажується більше 10 секунд, як правило, закривають і забувають. Упевніться, що ваш блог вантажиться швидко і головне повідомлення йде першим. Якщо на бічній панелі у вас щось подгружается окремо, переконайтеся, що це не гальмує решті блог.

Уникайте заголовків і фонів великого дозволу. Вони можуть уповільнити завантаження на 5 і більше секунд, а вам це не потрібно. Затримки неприпустимі, потрібно скоріше донести до читача свою думку. Підберіть просте, але миле колірне рішення, обмежтеся невеликою зображенням, яке буде пересуватися при навігації по блогу; створіть креативний заголовок, який, однак, не буде займати більше 1/4 ширини екрану.

В кінці цієї статті ви знайдете посилання на два відмінних безкоштовних сервісу для моніторингу часу завантаження вашого сайту.

2. Не перетворюйте свою сторіночку в Times Square.

На самому початку дуже хочеться натякають скрізь посилань на спонсорів. Ви думаєте щось на кшталт “Так, більше реклами! Більше реклами – більше грошиків! “. А ось і ні. Якщо дюжини рекламних оголошень гальмують завантаження сторінки і дратують читача – ні копійки вам не світить. Подумайте і про репутацію: ви хочете прославитися вмістом блогу, а не стати придорожнім рекламними білбордами.

Як же ви отримуєте спонсорські гроші? Витратьте час і підберіть такого, який a) відповідає вашій тематиці b) платить побільше c) рекламні матеріали якого не будуть занадто виділятися на загальному тлі вашого сайту. Чим краще вони підходять до вашого сайту, тим менше небезпеки, що вони відлякають читачів. Пам’ятайте: спонсорські посилання даремні, якщо у вас немає трафіку, так що насамперед – читачі, спонсори – потім.

3. Анімовані гифки, фонова музика та інші «свистілки і мигалки».

Поширена помилка – вважати, що сайт повинен дзижчати і світитися для залучення уваги. Це не цілком суперечить істині, але все ж потрібно знати міру.

* Замість анімованих gif спробуйте флеш-слайдшоу.

* Якщо без фонової музики ніяк не обійтися – підберіть що-небудь легке, м’яке і інструментальне. І майте на увазі, що гучність повинна бути трохи менше – адже багато читають вас з офісу або з дітьми на колінах.

Нехай я зараз і занудство, але повторюю: стежте за часом завантаження. Тема + фон + реклама + свистілки = чекайте відповіді … чекайте відповіді ….

4. Captcha та спамобоязнь.

Одна з найбільш дратівливих і розчаровують речей для початківця блогера – тонни спам-коментарів. Від цього ніхто не застрахований. І кожен підключає captcha в форму для коментаря.

Це найкращий спосіб – але тільки на перший час. Через деякий час ви зверніть увагу, що спам-боти не надто прив’язуються до певного блогу. Введення captcha для першого місяця життя вашого сайту як правило надійно їх відваджує. Через 20 – 30 днів відключіть captcha і подивіться, що станеться. Як правило, цього вистачає. Якщо ж ви все ще отримуєте коментарі зі спамом, включите премодерацію на кілька місяців.

Якщо ваш блог має функцію швидкого коментаря без метушні з captcha або десятком перевірок безпеки, ви будете отримувати набагато більше коментарів.

Костьольна captcha: не всі captcha однаково корисні. Виберете ту, що попроще (4 – 6 символів) і не ламає очі. Багато разів мої коментарі гинули тільки через неможливість розібрати captcha наприкінці. Що зробить читач, якого обламала captchа? Піде.

5. Приєднуйтесь до мереж, кільцям посилань, списками співробітництва та іншим соціальним активностям.

Ось це потрібно кожному блогеру. Форуми, групи. спільноти і кільця посилань – велика цінність. Навіть якщо у вас немає часу на ведення блогу і соціальне життя одночасно – все одно приєднуйтесь. Заповнюйте профіль, залишайте посилання, налаштовуйте підписку (якщо можна) і завантажуйте фото. Залиште на якийсь час. Щонайменше, ваш сайт буде проасоціювати машиною Google з вашої галуззю і ваш рейтинг підніметься.

6. Вивчіть найбільш популярні блоги своїй галузі.

Подивіться, як вони залучають трафік, де вони поміщають рекламу, що у них з дизайном, про що вони пишуть. Ніколи не слід брати чийсь блог за зразок для свого, але ефективні техніки і методи слід брати на замітку.

7. Вивчайте популярні теми.

Відмінний початок для тих, хто розуміє тренди, але поки плутається в деталях складного процесу SEO. Використовуйте Google Trends для моніторингу пошукових запитів. Візьміть 5 найбільш популярних варіантів формулювання вашої ідеї і використовуйте ці фрази в заголовку і тексті. Коли з трендами настане повна ясність, беріться за вивчення серйозних SEO стратегій.

8. Підберіть простий заголовок і URL, який буде ще простіше.

“Iamamomandiliketowriteaboutmykids.bloghere.com” може найкращим чином описувати ваш блог, але ввести це в рядок браузера зможе не всякий. А ось, до речі, ще одне застосування Google Trends. Напишіть фразу, щонайкраще описує ваш блог, і подивіться, які результати підійдуть в якості вашого URL.

9. Не чекайте швидкого стрибка трафіку.

Більшість спільнот і партнерських списків вимагають від блогу як мінімум 90 днів активності, прежед ніж можна буде до них приєднатися. Для початку створіть вірний коло читачів (у тому числі особисто знайомих) – потім турбуйтеся про зростання трафіку. Дайте своїм споконвічним читачам встановити з вами зв’язок і поділитися ідеями, і тоді ви будете готові до появи нових читачів. Ваші друзі – краща тестова аудиторія.

10. Не бійтеся змінюватися.

Падає трафік? Доопрацювати дизайн, формат, введіть щотижневу або щомісячну «фішку», яка пожвавить ваш блог. Однак, не переборщіть. Міняти заголовок або жанр не слід – ви повинні залишатися впізнаваним і легко читаним.

Что бы узнать Какой шуруповерт лучше Вам нужно посетить наш сайт. У нас представлено много полезных материалов, которые помогут узнать Вам как правильно выбирать строительный инструмент.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 4 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *